הלקוחות מספריםהגענו לאשרה אחרי חויה לא מאוד חיובית עם ספק אחר שלא נתן שירות ולא ידע להסביר את עצמו.
ברגע שהתיישבנו איתה, פתאום התחלנו להבין ולהרגיש שיש לנו control על האתר.
הכל פתאום נהיה מאוד בהיר ומובן ולוגי.
היא גם יצרה רשימת משימות לעצמה בעקבות השיחות איתנו ותקתקה אותן אחת לאחת.
אנחנו ממליצים בחום על אשרה.

מירי שלם, מנכ"לית המכון לאסטרטגיה ציונית

תנו לחיות לחיות רוצה להודות לך אושרה, מעומק הלב. העבודה לצידך לאורך השנה האחרונה היתה מקצועית, מרתקת ואולי הכי חשוב- נעשתה באהבה ונתינה אין סופית מצידך. שיתוף הפעולה איתך היה רווי יצירתיות מהפנטת שאיפשרה לפתור כל בעיה שנוצרה ואיפשרה לממש כל חלום שרצינו להגשים בבניית האתר שלנו. תמיד בחיוך ובהקשבה מלאה, מרגיעה כל חשש ופותרת במהירות הבזק כל בעיה. למדתי ממך המון, הן בפן המקצועי והן בפן האישי, אני חושבת שאת אישה גדולה מהחיים ויש בך עושר עצום של נתינה והעבודה לצידך היא פשוט מתנה!


התגובות שאנחנו מקבלים על האתר החדש הן מדהימות ואולי הכי חשוב- האתר שבנית לנו מאפשר עכשיו לעוד בעלי חיים להגיע לבתים חמים שהם זקוקים להם מאוד.

תודה ענקית מכל משפחת תנו לחיות לחיות


נויה נרדימון , מנהלת מדיה בעמותת תנו לחיות לחיות
"את תותחית. מזמן לא עבדתי עם מישהו כל כך יעיל, זריז ומקצועי."
דקלה, בלוגרית

משתתפי הקורסים מחמיאים

אשרה יקרה, תודה על קורס מלמד ומהנה! נפתח בפני עולם חדש, והדרך שהעברת את הדברים היו מדוייקים והכל בנעימות, והלב הרחב שלך לעזור ולפתור את הבעיות בדרך הדהימה אותי! תודה רבה תמשיכי! את טובה בזה!
אודיה ניימן, מעצבת גרפית
 בחודש האחרון למדתי בניית אתרי וורדפרס בהדרכת אשרה גרינבלט. אשרה רהוטה, ברורה, מדוייקת ומעניינת ונעים להקשיב וללמוד ממנה. כך גם המצגות המלוות את הלימוד, כל מה שנאמר בהדרכה ניתן למצוא במדוייק, שלב אחרי שלב במצגת – הדבר מאפשר להתרכז בהקשבה ולא בסיכומים ובהמשך לתרגל עם ליווי מדוייק של המצגת. גם לאחר שעות ההדרכה אשרה זמינה לשאלות, התייעצויות ותמיכה. אני מעצבת במקצועי והחלק הטכני תמיד היה עבורי בלתי מושג – עם ההדרכה המצויינת הזו, באמת השמיים הם הגבול!
פרחית לב, מעצבת גרפית


תודה לך אשרה גרינבלט על הלימוד המדויק והמהנה. בזכותך וורדפרס זה כבר לא סינית עבורי

 

מוריה אליפור, מעצבת גרפית


תודה רבה. משהו את!!!

סטלה סלומונוביץ , מתכנתת בתעשיה האוירית


היה אכן מצויין, ממוקד ותכליתי. תודה רבה אשרה ובהצלחה רבה במחזורים הבאים

 

אראלה חמו , מנהלת שיווק data-technologies

ממליצים על ליווי אישי לבניית אתר

רק שתדעו, שלעבוד עם אנשים מוכשרים, מסורים, נותנים מעצמם או בקיצור אשרה גרינבלט – זה תענוג!
אוהבת אותך יקירה ומעריכה כל רגע שאת נחלצת לעזרתי
חגית בן אליעזר, מיידלע עיצובים
בתור אחד שהשתמש בשרותיה של אשרה בדיוק למטרה הזו. ליווי אישי בהקמת אתר על בסיס שעות (היו לנו מפגשים אישיים במשך כחצי שנה) מהשלב ההתחלתי התחלתי (של בחירת תבנית והתקנת המערכת) דרך שלב עזרה בלימוד ובניית עמודים שמיועדים אישית לאתר שלי ועד לשלב מתקדם של תכנות שמאפשר לי דרך הבסיס ניהול ליצור ולנהל עמודי תוכן דינמים אני יכול רק להמליץ ביושר ובחום רב. מי שישמש בשרותיה של אושרה רק ירוויח ויקדם את עצמו (ואתרו) לרמות חדשות. עוד דבר קטן, לזכותה של אשרה יאמר שגם אחרי סיום השיעורים כשכבר הגעתי לשלב בו אני יכול להמשיך ולהתפתח לבד היא תמיד זמינה לשאלות הסברים ופתירת בעיות שצצות :) בהצלחה !
גיל ברגר, play way

מצא אותנו

אשרה גרינבלט 052-4844959 oshra.greenblat@gmail.com

גם בפייסבוק

.